Zakład pogrzebowy „Tren” – opis.

Ostatnie pożegnanie bliskiej nam osoby jest sytuacja ciężką dla większości ludzi. Wiąże się z tym poczucie utraty kogoś bardzo ważnego, gorycz ogarniającej żałoby oraz wspólnych wspomnień. Jest to jednak tez okres, który wymaga organizacji pochówku oraz regulacji wszystkich urzędowych procedur z tym związanych. W takich momentach z pomocą przychodzi Zakład Pogrzebowy „Tren”.

„Wieloletnie doświadczenie podyktowane szacunkiem do Zmarłych”

Nasz zakład powstał i funkcjonuje wedle rodzinnych tradycji na terenie Warszawy. Oferujemy usługi na terenie dzielnic takich jak Powązki, Żoliborz, Wola, Bemowo. Jednak zasięg naszej firmy nie ogranicza się do wyżej wymienionych lokalizacji. Mając na uwadze Państwa zadowolenie jak i sytuację familijną służymy swoją pomocą na obszarze całej stolicy jak i Polski. Wszelakie powierzane nam zadania, realizowane są z należytym szacunkiem do zmarłej osoby oraz pogrążonej w żałobie rodziny, wedle sztywno narzuconych zasad z jednoczesną dbałością o każdy najmniejszy detal samego pochowku jak i wszystkich związanych z nim procedur. Więcej informacji na: https://tren.com.pl/

„Wszechstronność usług”

 Zakład pogrzebowy „Tren” wyróżnia się możliwością kompleksowego dopięcia wszystkich formalności związanych ze śmiercią bliskiej nam osoby. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję pomocy jak i sfinalizowania wszystkich wymogów związanych z ostatnim pożegnaniem. Począwszy od spraw urzędowych takich jak uzyskanie aktu zgonu, przez pozyskanie należnego zasiłku pogrzebowego kończąc na doradztwie w wyborze trumny, urny bądź innych akcesoriów. Tak szeroka oferta jest niewątpliwie bardzo istotnym udogodnieniem w trudnym okresie żałoby. Nasz personel w każdych swoich działaniach oraz doradztwie odnosi się ze stosowną empatią, powagą i szacunkiem do sytuacji w której znajduje się dany klient, gwarantując przy tym pełna uczciwość i profesjonalizm. Poza przygotowywaniem i realizacją samych ceremonii zakład oferuje także transport ciał, ekshumacje, kremacje, florystykę pogrzebów, kosmetykę pośmiertną skończywszy na dystrybucji trumien.

„Całodobowa gotowość”

Mając na uwadze nieprzewidywalność losu, nasza firma poza standardowymi godzinami otwarcia jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Wystarczy nawiązać z nami kontakt telefoniczny w celu ustalenia godziny i daty otwarcia naszego biura. Jest to bardzo istotna rola, ze względu na potrzebę w większości wypadków pochówku w ściśle określonym terminie i czasie. Korzystając usług naszej renomowanej i cenionej przez współpracujących z nami w przeszłości klientów, mają Państwo gwarancję pełnego profesjonalizmu opartym na należytym szacunku jak i jakości wykonywanych przez nas usług.

Leave a Comment