Wybór odżywki do rzęs

Nie trzeba przedłużać rzęs żeby wyglądały pięknie. Wystarczy wybranie odpowiednie odżywki do rzęs, a efekty bardzo szybko się pojawią. Te efekty są widoczne od pierwszego zastosowania, ale to już będzie zależne od tego, jaką konkretnie odżywkę wybierzemy. Jakościowo wszystkie dostępne na rynku są podobne, ale jeśli zaczynamy przyglądać się na efekty to różnica jest bardzo duża.

Numerem jeden jest firma Miralash. To odżywka opracowana przez znawców tematu, co oznacza, że jeśli ją zastosujemy to możemy uzyskać super efekty. Oczywiście jest to odżywka najdroższa w rankingu. Tylko czy doklejanie rzęs jest tanie? Oczywiście, że nie, dlatego lepiej wydać te pieniądze na serum, które poprawi jakość naszych rzęs. Niecałe dwieście złotych za flakonik to dużo? Pojemność to tylko 3 ml, ale spokojnie, taka ilość wystarcza na kilka miesięcy stosowania. To oznacza, że te koszty pielęgnowania rzęs wcale nie będą aż tak bardzo wysokie.

Nr 2 w rankingu

Numerem dwa pośród wszystkich odżywek do rzęs jest firma Nanolash. Jest oparta na naturalnych składnikach, dlatego można ją bezpiecznie stosować nawet, jeśli mamy delikatną skórę. Nasze rzęsy nie uodporniają się na tę odżywkę jak to ma miejsce w przypadku tych gorszej, jakości. Nie ma podrażnień, ale po kilkudniowym stosowaniu mamy super efekty. Jeśli będziemy dbały cały czas o nasze rzęsy to będą cały czas gęste i długie. Nasze marzenie wreszcie się spełni, dlatego warto właśnie na to postawić. Wydamy pieniądze, ale przynajmniej będziemy widziały efekty.

Jeśli mamy wybierać pomiędzy jedną, a drugą odżywką to najlepiej będzie poczytać opinie klientek. W przypadku Miralash mamy stuprocentowe zadowolenie. W przypadku Nanolash jest tych klientek zadowolonych dziewięćdziesiąt procent. Różnica nie jest duża, ale najlepiej będzie sprawdzić działanie jednego jak i drugiego serum na swoich rzęsach. Klientki dodają swoje opinie na – odżywka do rzęs i na pewno warto to sprawdzić. Upewnimy się, którą z odżywek należy stosować żeby uzyskać super efekty.

Leave a Comment