Usługi zakładu pogrzebowego Róża

Strata bliskiej osoby bez wątpienia jest ogromnym ciosem i wiąże się z bólem. Jednak pomiędzy żałobą, zawiadomieniem o tym rodzinę i porządkowaniem rzeczy po zmarłym, należy zająć się odpowiednim pochówkiem. Często nie mamy do tego głowy, nie wiemy czym właściwie się zająć, w jakiej kolejności co załatwiać, czego potrzebujemy, by wszystko przebiegło bez komplikacji. Na szczęście z pomocą przychodzi nam dom pogrzebowy Róża, działający na terenie Gdyni.

Pracownikami tej firmy są ludzie z doświadczeniem, które zdobywali przez lata w różnych domach pogrzebowych. Teraz łącząc swoje siły, pomagają we wszystkich formalnościach, służą radą przy wyborze trumny, urny, wieńca, wiązanek, a także odpowiadają na każde pytanie, które pojawia się w trakcie podobnych wydarzeń. Jeśli poczujesz się niezdolny do załatwienia aktu zgonu, złożenia wniosku do ZUS by otrzymać zasiłek pogrzebowy – zajmą się tym. Dają również możliwość skredytowania kosztów pogrzebu do wysokości otrzymanego zasiłku. Możecie być pewni, że wybierając zakład pogrzebowy Róża, spotkacie się z szacunkiem nie tylko do siebie, ale również do osoby zmarłej, którą się zajmą.

Niezależnie od tego ile zapłacicie za pogrzeb, pracownicy Róży zadbają o wysoki poziom uroczystości pogrzebowych, a także o windę, baldachim, sztuczną trawę, nagłośnienie. Są profesjonalni, dyskretni, poważni i uważni. Dodatkowym atutem firmy jest fakt, że współpracują z dwoma gdyńskimi szpitalami – im. PCK przy ulicy Powstania Styczniowego 1 oraz ze Szpitalem Miejskim przy ul. Wójta Radtkiego 1 – przy transporcie i odbiorze zmarłych, a ponadto są odpowiedzialni za przewozy prokuratorskie i policyjne dla prokuratury rejonowej w Gdyni, co wyróżnia ich na tle innych zakładów pogrzebowych działających w Gdyni.

Zakład pogrzebowy Róża, w swojej ofercie ma: całodobowy przewóz zmarłych, załatwienie formalności w domu klienta, kremacje, ekshumację, organizację i obsługę ceremonii, kredytowanie kosztów pogrzebu, montaż i demontaż pomników, a także stypę. Oprócz transportu zmarłych ze szpitali na terenie Gdyni, zajmują się także ściągnięciem zmarłych zza granicy, przejmując wszelkie formalności z tym związane, dzięki czemu państwo nie musicie się niczym martwić. Do kosztów doliczone są opłaty między innymi za: trumnę, transport trumny drogą lądową, dokumentację, opłaty miejscowe (jak na przykład za odprawę konsularną, jeśli takie będą potrzebne), opłaty w szpitalach, innych zakładach pogrzebowych.

Więcej informacji na temat działalności firmy, numer kontaktowy czy adres znajdziecie na stronie internetowej roza24.pl.

Leave a Comment