Usługi zakładu pogrzebowego Róża

Strata bliskiej osoby bez wątpienia jest ogromnym ciosem i wiąże się z bólem. Jednak pomiędzy żałobą, zawiadomieniem o tym rodzinę i porządkowaniem rzeczy po zmarłym, należy zająć się odpowiednim pochówkiem. Często nie mamy do tego głowy, nie wiemy czym właściwie się zająć, w jakiej kolejności co załatwiać, czego potrzebujemy, by wszystko przebiegło bez komplikacji. Na szczęście z pomocą przychodzi nam dom pogrzebowy Róża, działający na terenie Gdyni.

Pracownikami tej firmy są ludzie z doświadczeniem, które zdobywali przez lata w różnych domach pogrzebowych. Teraz łącząc swoje siły, pomagają we wszystkich formalnościach, służą radą przy wyborze trumny, urny, wieńca, wiązanek, a także odpowiadają na każde pytanie, które pojawia się w trakcie podobnych wydarzeń. Jeśli poczujesz się niezdolny do załatwienia aktu zgonu, złożenia wniosku do ZUS by otrzymać zasiłek pogrzebowy – zajmą się tym. Dają również możliwość skredytowania kosztów pogrzebu do wysokości otrzymanego zasiłku. Możecie być pewni, że wybierając zakład pogrzebowy Róża, spotkacie się z szacunkiem nie tylko do siebie, ale również do osoby zmarłej, którą się zajmą.

Niezależnie od tego ile zapłacicie za pogrzeb, pracownicy Róży zadbają o wysoki poziom uroczystości pogrzebowych, a także o windę, baldachim, sztuczną trawę, nagłośnienie. Są profesjonalni, dyskretni, poważni i uważni. Dodatkowym atutem firmy jest fakt, że współpracują z dwoma gdyńskimi szpitalami – im. PCK przy ulicy Powstania Styczniowego 1 oraz ze Szpitalem Miejskim przy ul. Wójta Radtkiego 1 – przy transporcie i odbiorze zmarłych, a ponadto są odpowiedzialni za przewozy prokuratorskie i policyjne dla prokuratury rejonowej w Gdyni, co wyróżnia ich na tle innych zakładów pogrzebowych działających w Gdyni.

Zakład pogrzebowy Róża, w swojej ofercie ma: całodobowy przewóz zmarłych, załatwienie formalności w domu klienta, kremacje, ekshumację, organizację i obsługę ceremonii, kredytowanie kosztów pogrzebu, montaż i demontaż pomników, a także stypę. Oprócz transportu zmarłych ze szpitali na terenie Gdyni, zajmują się także ściągnięciem zmarłych zza granicy, przejmując wszelkie formalności z tym związane, dzięki czemu państwo nie musicie się niczym martwić. Do kosztów doliczone są opłaty między innymi za: trumnę, transport trumny drogą lądową, dokumentację, opłaty miejscowe (jak na przykład za odprawę konsularną, jeśli takie będą potrzebne), opłaty w szpitalach, innych zakładach pogrzebowych.

Więcej informacji na temat działalności firmy, numer kontaktowy czy adres znajdziecie na stronie internetowej roza24.pl.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?