Mokotów – profesjonalna organizacja pogrzebu

Śmierć bliskiej osoby to bez wątpienia trudne i traumatyczne przeżycie dla każdego z nas. Chwile żałoby chcemy zazwyczaj spędzić w spokoju, skupieniu i zadumie. Ciężko wtedy o siły do wykonywania codziennych czynności. Sama myśl o organizacji tak przykrego wydarzenia powoduje zapewne ogromny dyskomfort psychiczny. Formalności związane z przygotowaniem pogrzebu mogą okazać się jeszcze do tego wszystkiego dodatkowym obciążeniem. Warto wybrać wtedy profesjonalną firmę pogrzebową, która zatroszczy się o wszelkie aspekty techniczne i organizacyjne za nas. Taką firmą jesteśmy właśnie my – Memento Mori z Warszawy.

Naszymi klientami są przede wszystkim mieszkańcy dzielnic Mokotów i Ochota, jednak służymy pełnym wsparciem wszystkim osobom ze stolicy i nie tylko. Zadbamy o to aby ta ostatnia droga bliskiej Ci osoby odbyła się w atmosferze poszanowania i spokoju. Zaufaj profesjonalistom i nie martw się niepotrzebnie, że czegoś właściwie nie przypilnujesz.

Rola zakładu pogrzebowego

Nie ulega wątpliwości, że organizacja pochówku wiąże się z wieloma czynnościami, których trzeba dokonać w bardzo krótkim czasie. Często są to dosłownie 2 dni na załatwienie wszystkich formalności. Naszym głównym celem jest odciążenie Cię jak najmocniej tylko się da. Wiele osób przytłoczonych nową sytuacją nawet nie zdaje sobie sprawy jakie konkretnie czynności należy wykonać. My wiemy co po kolei robić, aby całe przedsięwzięcie przebiegło szybko i sprawnie. Pomożemy wyrobić akt zgonu oraz zdobyć dla Ciebie zasiłek pogrzebowy z ZUS-u. Zajmiemy się transportem zmarłego do kostnicy, dobraniem odzieży, trumny oraz kwiatów. Jeśli będzie taka potrzeba, to zadbamy także o nekrologi, klepsydry oraz o dopasowanie oprawy muzycznej np w postaci występu zespołu smyczkowego w trakcie ceremonii pogrzebowej.

Dopasowanie do potrzeb klienta

Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient może mieć różne oczekiwania dlatego staramy się być jak najbardziej elastyczni. Jesteśmy otwarci na nietypowe prośby oraz specjalne życzenia, które mają uczcić pamięć bliskiej Wam osoby. Wyznajemy zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki fachowemu doradztwu i dużym doświadczeniu, możemy zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. Wiemy jak bardzo ważne w tych trudnych chwilach są dla Was wyrozumiałość, delikatność i empatia.

Nie bój się o nic pytać. Skontaktuj się z nami gdy tylko zaistnieje taka potrzeba. Mokotów to miejsce gdzie zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wszelkie dane znajdziesz w zakładce kontakt.

Leave a Comment