Materiały wulkanizacyjne do naprawy ogumienia. Jakie są rodzaje.

Marka TECH to lider wśród producentów materiałów wulkanizacyjnych.

Założona przez Charlesa Cornella w 1939 roku firma TECH była pionierem procesu wulkanizacji na zimno w Stanach Zjednoczonych. Technologia, na której oparty jest wulkanizowany materiał, czyli system naprawiający opony bez nagrzewania, zrewolucjonizowała branżę oponiarską. Obecnie TECH produkuje pełną gamę materiałów do naprawy opon, w tym elementy do napraw radialnych i skośnych, naprawy dętek, wulkanizowany cement i pokrewne chemikalia, nieutwardzoną gumę amortyzującą. Klienci na całym świecie ufają TECH w zakresie kompleksowych rozwiązań w zakresie naprawy opon i serwisu felg.

Naprawa ogumienia marką TECH

Materiały wulkanizacyjne Tech przez lata innowacji, ulepszeń, zwiększonej trwałości opon, zaufania klientów i bezpieczeństwa. Dzięki miliardom napraw opon zainstalowanych na całym świecie, naprawy opon TECH zapewniają trwałość opon i spełniają wszystkie opublikowane normy rządowe i branżowe na całym świecie dotyczące prawidłowej naprawy opon. Produkty do naprawy opon wykonane w technologii TECH są zatwierdzone i stosowane przez największych światowych producentów opon bieżnikowych. Wulkanizaty TECH zapewniają pełen zakres napraw opon i dętek w każdym procesie naprawy od roweru po teren.

kołek do naprawy opon marki tech

Kołki do opon Tech

TECH produkuje szeroką gamę wzmocnionych i niezbrojonych kordów do opon do naprawy drobnych uszkodzeń opon bezdętkowych do samochodów osobowych, ciężarowych, pojazdów rolniczych i terenowych. TECH Permacure to sznury wzmacniane nylonem pokryte szarymi gumowymi nakładkami do trwałej naprawy opon terenowych lub jako naprawa awaryjna opon dwutorowych.

Kompletna linia kołków i łatek Uni-Seal Ultra Repair wyznacza standardy w branży pod względem jakości i niezawodności. Uni-Seal zapewnia szybką i trwałą naprawę opon diagonalnych i radialnych do motocykli, samochodów osobowych, lekkich ciężarówek, ciężarówek i ciągników. Naprawy Uni-Seal MAX wykorzystują technologię splatania krzyżowego TECH, aby zapewnić łatwe, szybkie i bezpieczne naprawy opon radialnych do samochodów ciężarowych, rolniczych, przemysłowych i małych terenowych.

Chemia wulkanizacyjna

Firma TECH była pionierem procesu wulkanizacji chemicznej, oferuje pełną gamę chemikaliów, z których każda jest specjalnie zaprojektowana i wyprodukowana do użytku z powiązaną jednostką naprawczą TECH. Stosowanie środków chemicznych TECH zapewnia, że wszystkie naprawy są trwałe i bezpieczne. Chemia wulkanizacyjna Tech to: kleje do opon i dętek, uszczelniacze do opon , odtłuszczacze itp.

Gdzie można kupić materiały wulkanizacyjne TECH?

Dystrybutorem materiałów wulkanizacyjnych Tech jest Firma Bogusz z siedzibą w Bielsko-Biała. W ich sklepie internetowym można zakupić materiały wulkanizacyjne Tech.

Leave a Comment