Kompleksowe usługi międzynarodowego transportu ciał oraz organizacje pogrzebów

Firma pogrzebowa Glob prowadzona przez braci Drejków posiada wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie zwłok. W tym trudnym dla Państwa czasie zapewnia wszelkie usługi, także dotyczące pogrzebu, na najwyższym poziomie.

Zakład w tak delikatnych okolicznościach oferuje przewóz ciał, niezależnie gdzie się znajdują. Każdy przypadek jest traktowany indywidualnie, jednak klienci zawsze spotykają się z dyskrecją, profesjonalizmem, przejrzystymi warunkami a przede wszystkim z należytym szacunkiem. W zależności od kraju, gdzie Państwa bliski zmarł, oferowany jest transport lądowy, morski i lotniczy. Jako nieliczni posiadają francuską habilitację, która upoważnia do wykonywania usług pogrzebowych we Francji oraz organizacji transportu zwłok z Francji do Polski, co ma odzwierciedlenie w przystępnej cenie proponowanych usług. Oczywiście przyjmowane są także zlecenia, gdy klienci potrzebują przetransportować ciało z Polski do innych krajów. 

Firma Glob znajduje się pod adresem internetowym drejka.plZawarte są na niej informacje o transporcie, usługach pogrzebowych oraz wszelkich przepisach, które obowiązują przy tak trudnych okolicznościach. Na stronie można znaleźć dane kontaktowe, pozyskać potrzebne dokumenty oraz upoważnienia na transport. Każde zlecenie zostanie dostosowane do możliwości finansowych zleceniodawców.

Rodzina Drejków posiada również domy pogrzebowe, które zajmą się pochówkiem i pomogą rodzinom w organizacji pogrzebu, odciążając przy tym od przykrych obowiązków w czasie żałoby. W ofercie znajduje się wiele modeli trumien oraz urn, odzież dla zmarłych, oraz kompleksowe przygotowanie denata do uroczystości pogrzebowej. Domy pogrzebowe posiadają do dyspozycji dwie eleganckie limuzyny marki Mercedes, dostosowane do przewozu trumny, dzięki którym ostatnia droga zmarłego nabierze patetycznego nastroju. Dostępne lokalizacje także można znaleźć na stronie internetowej z pełnym opisem wykonywanych usług w danym miejscu.

Dzięki wysokiemu profesjonalizmowi pracowników wiele rodzin ze spokojem mogło przejść tak trudny czas, jakim są transport ciała najbliższej osoby oraz pogrzeb. Wieloletnia działalność pozwoliła na zebranie doświadczenia i dostosowanie się do potrzeb klientów. Każde zlecenie, nawet to najbardziej wymagające spotyka się z cierpliwością i najstaranniejszym wykonaniem usługi, tak aby każdy zmarły ze spokojem mógł odbyć swoją ostatnią drogę, zostać pożegnany przez załamanych bliskich i na końcu zostać pochowany w miejscu, wybranym przez rodzinę.

Leave a Comment