Kawalerski z klasą tylko z jjkawalerskie.pl

Termin mojego ślubu zbliżał się nieubłaganie, a ja nie miałem jeszcze zaplanowanego żadnego wieczoru kawalerskiego. Mój świadek dwoił się i troił, by wymyślić coś specjalnego. W końcu niedługo miałem się ożenić, więc chciałem, by ten ostatni wieczór wolności był wyjątkowy i niezapomniany. Nie chciałem niczego sztampowego. Na szczęście znalazłem wyjście z mojej opresji. Moi kumple, wraz ze świadkiem zajęli się dogadywaniem szczegółów, a ja do końca życia miałem zapamiętać ten wieczór.

Wybrali jjkawalerskie.pl

Był to strzał w dziesiątkę! Dzięki jjkawalerskie.pl ta noc była naprawdę niezapomniana. Kumple wybrali noc z pokerem, którego uwielbiam. Na wieczór wykupiony był profesjonalny krupier, który pomagał nam w grze. Trzy godziny emocjonującej gry w połączeniu ze świetną whiskey… To był idealny męski wieczór. Na koniec nocy chłopaki mieli dla mnie kolejną, świetną niespodziankę. Wsiedliśmy do wypożyczonego limuzyny – Hammera z pełnym barkiem i ruszyliśmy na podbój miasta. Czekał na nas VIP-room tylko dla naszej ekipy i luksusowa restauracja oraz oczywiście klub GoGo (mam nadzieję, że żona nie czyta mojej wypowiedzi). Świetne drinki i piękne panie… Cóż można chcieć więcej? To była naprawdę szalona noc!

Świetna zabawa, nie tylko w klubie GoGo

Gościom tak bardzo spodobał się mój wieczór kawalerski, że zamierzają powtórzyć go, tyle że przyszłym Panem Młodym będzie niedawno zaręczony kumpel z naszej paczki. Zamierzamy wyprawić mu niezapomniany wieczór kawalerski także z pomocą jjkawalerskie.pl, zwłaszcza że mają wiele opcji wieczorów kawalerskich. Zainteresowany marzy o wieczorze kawalerskim na łodzi, ponieważ jest zapalonym fanem żeglarstwa. Dzięki jjkawalerskie.pl będzie to możliwe, ponieważ organizuje także pływające party. Do wyboru mają pływające limuzyny albo jakchty. Na pewno naszemu kumplowi spodoba się ten pomysł. Z tego co wiem organizują imprezy w Trójmieście, Warszawie i Lwowie, więc każdy może znaleźć idealną miejscówkę dla siebie!

Leave a Comment