Można zrobić sobie zdjęcia

Istnieją urządzenia takiego typu, które robią zdjęcia niczym dobrej jakości aparaty fotograficzne. Ale takie budki, mają jeszcze dodatkowe możliwości. Dzięki nim można się świetnie bawić i czerpać z tego wiele radości, a dodatkowo uatrakcyjnić swój profil na fanpage, albo portfolio. Budka, robiąca zdjęcia wykonuje dodatkowe zadania, to znaczy utrwala kilka obrazów, tak aby mógł powstać tak zwany gif, czyli obrazek ruchomy, inaczej mówiąc animacja, składająca się z kolejnych i następujących po sobie sekwencji, czyli kadrów. Odpowiednio przygotowane przebranie, może uatrakcyjnić tylko robione potem zdjęcia. A te pozostaną pamiątką na dłużej, a także ulepszą własne portfolio, o animowane elementy zabawy w wolnym czasie.

wybor fotografa slubnego

Sesja zdjęciowa

Planując więcej niż jedno zdjęcie, można zamiast jednego stroju, przygotować sobie kilka, podobnie jak akcesoriów do kompletu. Dla przykładu, jeśli osoba przebiera się za diabełka, powinna mieć rogi i widły, jednak chociaż jeden atrybut, można pominąć, albo zupełnie zmienić koncepcję i dopasować inne. Pomalowanie twarzy na czarno, może tu symbolizować smolistą substancję z piekła rodem. Z kolei każdy anioł powinien mieć skrzydełka, ubranie koloru białego, a także jeśli to możliwe aureolkę, czyli atrybut świętości. Sesja zdjęciowa może trwać kilka godzin, albo jeśli jest taki plan, być powtarzaną wiele razy w ciągu miesiąca.

fotobudka

Mała budka, a wiele radości

Mała stojąca budka, umożliwia robienie zdjęć i wysyłanie ich bezpośrednio na swój numer telefonu, dzięki takiemu rozwiązaniu można bez problemu dodać nową animację na swój profil w serwisie społecznościowym. Opatrzenie swojego zdjęcia, albo animacji poszczególnymi komentarzami, tagami i opisem trwa wtedy kilka minut. Już po chwili, nawet jeśli impreza jeszcze trwa, można bez problemu podzielić się ze światem swoją radością i dobrą zabawą, która nadal trwa. Wiele radości przysporzyć może zamówienie sobie takiego urządzenia na swoją, prywatną imprezę. Istnieje firma w Polsce, której pasją stała się taka właśnie fotobudka Bydgoszcz.

Leave a Comment